Genel Başkanımızın Mesajı

Birlikte yöneteceğiz

Siz meslektaşlarımızdan aldığımız güçle, ülkemizin ve mesleğimizin geleceği için önümüzdeki üç yıl boyunca birlikte çalışmak üzere yola çıktık.

Yola çıkarken söylediğimiz gibi, “biz” olacağız. Mesleğimiz bizim ortak paydamızdır. Bu ortak payda, bizim birlik ve bütünlük harcımız olacaktır.

Bugüne kadar olduğu gibi yarınlarda da sorunları çözerek, üretim yaparak, mesleği geleceğe güvenle taşıyarak yol almaya devam edeceğiz. Değişimi birlikte şekillendireceğiz.

Teknolojik gelişmeler hem dünyada hem ülkemizde mesleğimizi değişim ve dönüşüm sürecine zorlamaktadır. Bu sürece siz meslek mensuplarını başarıyla hazırlamak ve gereken altyapı çalışmalarını gerçekleştirmek ve sizlerin emeğinizin karşılığını almanız için mücadele etmek meslek örgütümüzün görevidir. Bu süreçte siz meslektaşlarımıza düşen görev ise birlikte hareket ederek, teknolojik dönüşüm için gereken hazırlıkları yapmaktır.

Siz meslektaşlarımın ve çalışma arkadaşlarımın desteği ve katkısı ile üstlenmiş olduğum bu onurlu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim ve birlikte başaracağız.

Saygılarımla

Emre KARTALOĞLU
TÜRMOB Genel Başkanı