Medya Portalı - Yeni Türk Ticaret Kanunu Bilgilendirme Toplantıları

Yeni Türk Ticaret Kanunu' nun Mükellefe Etkileri - 24 Nisan 2012 - İzmir

Genel Başkanımız YMM Nail SANLI, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YAZICI ve TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU' nun birer konuşma yaptığı , ''Yeni Türk Ticaret Kanununun Mükelleflere Etkileri'' konulu konferans, 24 Nisan 2012 tarihinde İzmir' de gerçekleştirildi.

Yeni Türk Ticaret Kanunu' nun Mükellefe Etkileri - 16 Mart 2012 - Ankara

Genel Başkanımız YMM Nail SANLI, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YAZICI ve TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU'nun birer konuşma yaptığı , ''Yeni Türk Ticaret Kanununun Mükelleflere Etkileri'' konulu konferans, 16 Mart 2012 tarihinde Ankara'da gerçekleştirildi.

Yeni Türk Ticaret Kanunu' nun Mükellefe Etkileri - 23 Mart 2012 - Rize

Genel Başkanımız YMM Nail SANLI, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YAZICI, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM ve TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU' nun birer konuşma yaptığı , ''Yeni Türk Ticaret Kanununun Mükelleflere Etkileri'' konulu konferans, 23 Mart 2012 tarihinde Rize' de gerçekleştirildi.

Yeni Türk Ticaret Kanunu' nun Mükellefe Etkileri - 29 Mart 2012 - Malatya

Genel Başkanımız YMM Nail SANLI, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YAZICI ve TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU' nun birer konuşma yaptığı , ''Yeni Türk Ticaret Kanununun Mükelleflere Etkileri'' konulu konferans, 29 Mart 2012 tarihinde Malatya' da gerçekleştirildi.

Yeni Türk Ticaret Kanunu Bilgilendirme Toplantısı - 3 Mart 2012 - Konya

Konya Dedeman Otelde düzenlenen yeni Türk Ticaret Kanunu ile ilgili bilgilendirme toplantısında konuşan Genel Başkanımız Nail SANLI, Kanunun yürürlüğe girmesi ile birlikte ticaret hayatının baştan aşağıya değişeceğini ifade etti.